Akadémia domácich školákov 2018

• ukázať čo vedia,
  • na čo sú hrdé,
  • čo sa nové naučili,

majú chuť sa s tým pochváliť pred ostatnými, tak vás pozývame na tohtoročnú AKADÉMIU DOMÁCICH ŠKOLÁKOV.

Uskutoční sa 16.4.2018 od 9:00 v Rodinkove v Belušských Slatinách. Adresa je tu.

Viac informácií pod obrázkom.

Domškoláci a aj ich súrodenci môžu prezentovať čokoľvek, čo chcú (hra na hudobný nástroj, tanec, hovorená prezentácia, prednes, atď.).

Je tu moznosť objednať si stravu na obed. Na výber je menu prispôsobené aj pre bezlepkových a bezlaktózových. Cena dospeláckej porcie je 3,50€, detskej porcie je 2,50€. Záujem o stravu nahláste v prihlasovacom formulári tu , kde sa dozviete aj konkrétne menu. Upozorňujem, že stravu treba nahlásiť a zaplatiť do 10.4.2018.

Aj v prípade, že nemáte záujem o stravu, vyplňte prosím prihlasovací formulár, aby sme vedeli zostaviť program prezentácií.

Za organizačný tím ďakujem a prajem všetko dobré

Zuzka Toporová