Júnová domškolácka stretávka v Bratislave

Na konci júna sa v Bratislave uskutočnila ďalšia regionálna domškolácka stretávka, ktorej sa zúčastnilo asi 15 domškoláckych rodín a zavŕšili tak spoločne ďalší (ne)školský rok.

Okrem radosti zo stretnutia a možnosti porozprávať sa o koncoročnom preskúšaní a zážitkoch z inšpekcie, víziách na ďalší školský rok, bola tentokrát lákadlom aj bublinová zábava. O tú sa nám postarala domškolácka mama Anička, ktorá priniesla rôzne špeciálne nástroje. Deti si veľké i malé bubliny dosýta užili a za jej aktivitu jej ďakujeme. Ako obvykle deti naplno využili potenciál Lúky vďaky v Petržalke – či už ihriskové prvky, veľkú zelenú plochu na vybehanie sa, či lesík na dobrodružné hry. Tí, ktorým sa behať nechcelo, hrali hry na deke, alebo stavali stavby z kinetického piesku. Túto stretávku popoludní veľmi rýchlo rozpustila búrka, ale veríme, že ďalšie stretnutie v septembri opäť potrvá až do večera.

Kliknutím na obrázok budete presmerovaní na darovaciu stránku OZ DVS na portáli darujme.sk.
Please follow and like us:
error20
fb-share-icon0
Tweet 20
fb-share-icon20