Konferencia domáceho vzdelávania 2020

27. – 28.
NOVEMBRA
2020

Pozývame vás na 8. konferenciu o domácom vzdelávaní. Je to podujatie od domškolákov, pre domškolákov, ale aj pre ich garantov, učiteľov, riaditeľov súčasných i budúcich kmeňových škôl, a pre všetkých vás, ktorých téma domáceho vzdelávania zaujíma alebo sa ich nejakým spôsobom dotýka.

Registrácia a pripojenie

Na Konferenciu domáceho vzdelávania je potrebné sa zaregistrovať. Stačí vyplniť tento registračný formulár účastníka. Registrovaní účastníci dostanú pred konferenciou e-mailom potrebné linky a pokyny, ako sa pripojiť.

AKTUALIZOVANÝ LINK – Konferencia prebehne na Youtube kanáli https://www.youtube.com/channel/UCNSU5Mh263XD49xUQSgktDQ

Vstupné

Vstupné na konferenciu je dobrovoľné. Svoj príspevok vo vami zvolenej hodnote nám môžete poukázať cez darovaciu stránku konferencie na portáli Darujme.sk. Ďakujeme!

Program Konferencie domáceho vzdelávania 2020

Hlavní rečníci

Prof. RNDr. Milan HEJNÝ, CSc.
Hejného metóda a domáce vzdelávanie

Mgr. Lucia SMIČEKOVÁ
Vývinové potreby detí podľa Montessori

Mgr. Barbora KAMRLOVÁ, PhD., M.A.
Práca s pozornosťou

Mgr. Martin KURUC, PhD.
Očakávania rodičov vs. vnútorná motivácia detí

Témy

• Ako začať s domácim vzdelávaním
  • Ako fungovať na domácom vzdelávaní
  • Demokratické princípy vo vzdelávaní
  • Domáce vzdelávanie na 2. stupni
  • Hejného metóda
  • Práca s pozornosťou
  • Prírodné vedy
  • Socializácia a adaptácia domškolákov
  • Vnútorná motivácia
  • Vývinové potreby detí

Aktuálne informácie budeme postupne dopĺňať na tejto stránke, na Facebooku a na Instagrame.