No back to school 2019 a Valné zhromaždenie OZ DVS

V dňoch 7. a 8. septembra 2019 sa konalo v priestoroch Rodinkova v Belušských Slatinách stretnutie rodín domškolákov a Valné zhromaždenie OZ DVS. Časť akcie pre deti voláme No back to school a tento rok bola v znamení indiánov. Úlohou detí a ich rodičov bolo počas sobotňajšieho popoludnia absolvovať stanovištia, na ktorých boli aktivity s indiánskou tématikou.

Na Valnom zhromaždení sa uskutočnili výmeny nápadov a boli schválené viaceré zmeny v OZ. Zápisnica je k dispozícii pre členov OZ.

Valné zdromaždenie potvrdilo vo funkcii Vierku Krajčovičovú ako predsedkyňu OZ, Branislava Krajčoviča ako podpresedu OZ a Mateja Meleka, Zuzanu Vnenčákovú a Kristínu Štefinovú ako členov Rady OZ. Valné zhromaždenie zvolilo členov kontrolného orgánu a potvrdilo vo funkciách vedenie poradných orgánov.

Please follow and like us:
error20
fb-share-icon0
Tweet 20
fb-share-icon20