Valné zdromaždenie pre rok 2018

Vážení a milí členovia OZ DVS!

Tento rok sa uskutoční Valné zhromaždenie OZ Domáce vzdelávanie na Slovensku v Rodinkove dňa 30.8.2018 počas akcie, ktorú každoročne organizujeme ako No Back To School a o ktorej ste mali možnosť sa dočítať v googlesgroupke. Ak túto informáciu nemáte , čítajte ďalej.

No Back to School 2018
Na konci prázdnin, keď sa všetci školáci chystajú do školy, domáci školáci sa tešia na celoslovenské stretnutie domácoškoláckych rodín.

Tento rok sa stretneme v termíne 29.-31.8.2018 v zariadení Rodinkovo v Belušských Slatinách.

Rámcový program stretnutia:

streda 29.8.
– poobedná “burza”, zoznamovanie, večerné diskusie na rôzne témy

štvrtok 30.8. (hlavný program)
– valné zhromaždenie OZ Domáce vzdelávanie na Slovensku, Challenge day (poobedná aktivita pre rodiny), večerné diskusie

piatok 31.8.
– turistická aktivita

UPOZORNENIE:

V tomto roku poskytujeme finančnú podporu pre rodiny, pre ktoré je náročné pokryť náklady na účasť na NBTS a preto by sa nemohli zúčastniť. V prihláške môžete o túto podporu požiadať.

Taktiež pozývame všetkých ochotných k spolupráci na organizácii akcie.

PRIHLÁŠKA je tu
Fill out form