Vividbooks pre členov OZ DVS

Občianske združenie Domáce vzdelávanie na Slovensku (OZ DVS) pripravuje pre svojich členov novú členskú výhodu – prístup do interaktívnej učebnice fyziky a chémie Vividbooks. Členom OZ DVS sa môže stať každý, koho sa téma domáceho vzdelávania nejakým spôsobom týka.

OZ DVS združuje domškolácke rodiny – bývalé, súčasné aj začínajúce. Dnes má organizácia vyše 200 členov, ktorí v nej hľadajú spoľahlivý zdroj informácií ohľadom domáceho vzdelávania, komunitu podobne naladených ľudí, zázemie na domškolácke stretnutia, známosti a aktivity. Ľudí, ktorí chcú byť súčasťou celoslovenskej domškoláckej organizácie, podieľať sa na formovaní domškoláckeho prostredia na Slovensku a čerpať členské výhody.

Okrem podujatí otvorených širokej domškoláckej verejnosti (Akadémia domáceho vzdelávania, No back to school, regionálne domškolácke stretnutia, Konferencia domáceho vzdelávania a rôzne informatívne webináre), OZ DVS usporadúva výhradne pre svojich členov online podporné skupiny a workshopy a víkendový inšpiratívno-oddychový pobyt pre mamy domškolákov pod názvom Mamy samy.

Dnes má OZ DVS vyše 200 členov – viac ako 200 domškoláckych rodín, ktorí využívajú rôzne členské výhody. Od školského roka 2023 / 2024 do zoznamu členských výhod pridávame aj zvýhodnenú cenu digitálnej interaktívnej učebnice fyziky a chémie Vividbooks.

VIVIDBOOKS nás oslovuje konštruktivistickým, objaviteľským prístupom k vzdelávaniu. Deti sú vedené tak, aby sa nad látkou zamýšľali a dospeli k záverom samostatne alebo so sprievodcom (rodičom). Platforma je použiteľná aj mimo povinného kurikula pri hľadaní odpovedí na zvedavé detské otázky o fungovaní sveta.

Licencia obsahuje veľké množstvo materiálov: interaktívne lekcie s animáciami, interaktívne testy a cvičenia, online pracovné listy a učebnice, rozšírenú realitu. K jednotlivým lekciám sú na platforme nahraté metodické príručky obsahujúce ciele a otázky lekcie, komentáre k sprievodnému textu a animácii aj návrhy na experimenty.

Členom OZ DVS sa môžeš stať aj Ty – získaš tak prístup ku všetkým členským výhodám. Všetko potrebné sa dozvieš na stránke Členstvo v OZ DVS.

Kliknutím na obrázok budete presmerovaní na darovaciu stránku OZ DVS na portáli darujme.sk.
Please follow and like us:
error20
fb-share-icon0
Tweet 20
fb-share-icon20