Zľavy pre domškolákov na preukaz ISIC

Poznáte študentské preukazy ISIC? Dajú sa vďaka nim uplatniť rôzne zľavy. Zistili sme, že na preukazy ISIC majú právo aj domškoláci!

Medzinárodný preukaz študenta ISIC je jediný celosvetovo uznávaný doklad preukazujúci štatút študenta alebo žiaka. Je dostupný nielen vysokoškolákom, ale aj deťom od šiestich rokov. V prípade domškolákov stačí, aby bol žiadateľ žiakom základnej školy. Túto podmienku prirodzene spĺňajú všetci domškoláci. Informáciu nám potvrdili pracovníci organizácie CKM SYST, ktorá spravuje všetky tieto preukazy: ISIC, Euro<26 a ITIC.

Výhody s preukazom ISIC

  • zľavy v obchodoch, reštauráciách, športoviskách, vzdelávacích inštitúciách…
  • zľavy na vstupy do divadiel, kín, múzeí, galérií, historických pamiatok, na koncerty…
  • zľavy na poistenie, ubytovanie, letenky, autobusové lístky a iné cestovateľské produkty…
  • všetky výhody preukazu ISIC pre žiakov ZŠ od šiestich rokov nájdete TU.

Ako ISIC vybaviť

Svojim domškolákom môžete zadovážiť nečipový preukaz ISIC Klasik. Kúpiť sa dá jednoducho cez e-shop organizácie CKM SYTS kedykoľvek počas aktuálneho školského roka v cene 13 eur. Jeho platnosť je vždy dvanásť mesiacov odo dňa objednania. Preukaz ISIC môžete získať a využívať nielen v plastovej verzii, ale aj vo virtuálnej verzii v rámci mobilnej aplikácie ISIC.

Prečítajte si tiež…

Kliknutím na obrázok budete presmerovaní na darovaciu stránku OZ DVS na portáli darujme.sk.
Please follow and like us:
error20
fb-share-icon0
Tweet 20
fb-share-icon20