E-shop

Vitajte v našom e-shope!

Chceme šíriť povedomie o domácom vzdelávaní, spájať domácich školákov na Slovensku, posilňovať ich spolupatričnosť a zvyšovať ich domškolácke sebavedomie.

Pridajte sa k nám! Kúpte si tašku alebo tričko a dajte svetu vedieť, že ste domškoláci! Alebo spoznajte podľa tašky či trička iných domškolákov napríklad na výletoch!

Ako na to?

Tovar predávame formou predobjednávky len počas bežiacej kampane.
Práve pripravujeme kmapaň „Homeschooling JÚN 2021″.
Prehľad výrobkov nájdete v galérii.
Veľkostné tabuľky pod galériou.

1. Pošlite nám svoju predobjednávku cez TENTO OBJEDNÁVACÍ FORMULÁR.
  2. Pošlite nám peniaze na účet. Údaje na úhradu sú na konci objednávacieho formulára.
  3. Čakajte na balíček.

Kedy príde balíček?

Kampaň uzavrieme v stanovenom termíne.
Hromadnú objednávku v presnom počte zadáme do výroby.
Všetky balíčky rozpošleme poštou naraz, keď príde tovar hotový z tlačiarne.

Galéria „Homeschooling JÚN 2021“ (pripravujeme)

Taška plátená „Homeschooling“

Pevná bavlnená taška s dlhými ušami a všitým dnom do mesta, do knižnice, na menší nákup, na tréning…
Rozmer: 380 x 410 x 85 mm
Materiál: 220 g/m2

Taška veľká nákupná „Homeschooling“

Veľká a pevná nákupná taška z netkanej textílie s dlhými ušami pojme veľký nákup pre hladných domškolákov alebo osušky a plavky k vode.
Rozmer: 430 x 330 x 150 mm
Materiál: netkaný polypropylém (PP) 100 g/m2

Tričko „Homeschooling“ – DETSKÉ

Tričko z čistej bavlny v štyroch farbách: modro-biela klasika, červená pre dievča ako ruža, ale aj pre chlapca s odvahou hasiča či horského záchranára, zelená pre bádateľov a bádateľky s lupo v ruke či ďalekohľadom na krku, biele tričko si môže nositeľ dofarbiť podľa vlastnej fantázie fixkami na textil.
Materiál: 100 % bavlna, Single Jersey, 145 g/m2
Vyhotovenie: strih s bočnými švami, úzky lem priekrčníka z rebrového úpletu 1:1, vnútorná časť priekrčníka začistená páskou z povrchového materiálu, spevnenie ramenných švov páskou.
Farby: modrá, červená, zelená, biela

Tričko „Homeschooling“ – DÁMSKE

Tričko pre hrdú domškolácku mamu v modro-bielej klasike alebo veselej a odvážnej horčicovo žltej.
Materiál: 100 % bavlna, Single Jersey, 150 g/m2, silikónová úprava
Vyhotovenie: zľahka vypasovaný strih s bočnými švami, priekrčník lemovaný povrchovým materiálom, spevnenie ramenných švov páskou, rukávy kratšej dĺžky, silikónová úprava
Farby: žltá, modrá

Tričko „Homeschooling“ – PÁNSKE

Tričko pre hrdého domškoláckeho otca v modro-bielej klasike alebo svetlo modrej farbe s tmavou potlačou.
Materiál: 100 % bavlna, Single Jersey, 145 g/m2
Vyhotovenie: rovný strih, úzky lem priekrčníka z rebrového úpletu 1:1, vnútorná časť priekrčníka začistená páskou z povrchového materiálu, spevnenie ramenných švov páskou
Farby: tmavo modrá, svetlo modrá

Veľkostné tabuľky