E-shop

Vitajte v našom e-shope!

Chceme šíriť povedomie o domácom vzdelávaní, spájať domácich školákov na Slovensku, posilňovať ich spolupatričnosť a zvyšovať ich domškolácke sebavedomie.

Pridajte sa k nám! Kúpte si tašku alebo tričko a dajte svetu vedieť, že ste domškoláci! Alebo spoznajte podľa tašky či trička iných domškolákov napríklad na výletoch!

Ako na to?

Tovar predávame formou predobjednávky len počas bežiacej kampane.
Práve beží kampaň 2022 s motívmi „DV hrdinovia” a „Strom DV“.
Prehľad výrobkov nájdete v galérii.
Veľkostné tabuľky pod galériou.

1. Pošlite nám svoju predobjednávku cez TENTO OBJEDNÁVACÍ FORMULÁR.
  2. Pošlite nám peniaze na účet. Údaje na úhradu sú na konci objednávacieho formulára.
  3. Čakajte na balíček.

Kedy príde balíček?

Najprv kampaň uzavrieme (30. júna 2022).
Hromadnú objednávku v presnom počte zadáme do výroby.
Všetky balíčky rozpošleme poštou naraz, keď príde tovar hotový z tlačiarne (cca o 2 týždne).

Galéria DETI 2022

Tričká DV hrdinovia z čistej bielej bavlny s farebným obrázkom domškoláckych superhrdinov alebo s ich obrysom, ktorý si môže nositeľ vymaľovať fixami na textil podľa vlastnej fantázie a tričká Strom DV z čistej bielej bavlny v štyroch farbách: modro-biela klasika, červená pre dievča ako ruža, ale aj pre chlapca s odvahou hasiča či horského záchranára, zelená pre bádateľov a bádateľky s lupou v ruke či ďalekohľadom na krku, biele tričko si môže nositeľ dofarbiť podľa vlastnej fantázie fixkami na textil.
MATERIÁL: 100 % bavlna, Single Jersey, 145 g/m2. VYHOTOVENIE: strih s bočnými švami, úzky lem priekrčníka z rebrového úpletu 1:1, vnútorná časť priekrčníka začistená páskou z povrchového materiálu, spevnenie ramenných švov páskou. PRANIE: Maximálna teplota vody: 40 °C.

Galéria MUŽI 2022

Tričká z čistej bavlny pre hrdého domškoláckeho otca – s farebným motívom DV superhrdinov, ktorí najlepšie zažiaria na bielom podklade trička a s motívom Strom DV v čierno-bielej, modro-bielej klasike alebo svetlo modrej farbe s tmavou potlačou.
MATERIÁL: 100 % bavlna, Single Jersey, 145 g/m2. VYHOTOVENIE: rovný strih, úzky lem priekrčníka z rebrového úpletu 1:1, vnútorná časť priekrčníka začistená páskou z povrchového materiálu, spevnenie ramenných švov páskou. PRANIE: Maximálna teplota vody: 40 °C.

Galéria ŽENY 2022

Tričká z čistej bavlny pre hrdú domškolácku mamu – s farebným motívom DV superhrdinov, ktorí najlepšie zažiaria na bielom podklade trička a s motívom Strom DV v čierno-bielej, modro-bielej klasike alebo veselej a odvážnej horčicovo žltej.
MATERIÁL: 100 % bavlna, Single Jersey, 150 g/m2, silikónová úprava. VYHOTOVENIE: zľahka vypasovaný strih s bočnými švami, priekrčník lemovaný povrchovým materiálom, spevnenie ramenných švov páskou, rukávy kratšej dĺžky, silikónová úprava. PRANIE: Maximálna teplota vody: 40 °C.

Galéria TAŠKY 2022

Pevná plátená taška s dlhými ušami a všitým dnom do mesta, do knižnice, na menší nákup, do ZUŠ-ky, na tréning… alebo veľká plátená či plážová taška s dlhými ušami a vnútorným vreckom na veľký nákup pre hladných domškolákov alebo osušky a plavky k vode. S motívom DV superhrdinov v plnej farbe alebo na vymaľovanie a s motívom Strom DV.

Veľkostné tabuľky