E-shop

Vitajte v našom e-shope!

Chceme šíriť povedomie o domácom vzdelávaní, spájať domácich školákov na Slovensku, posilňovať ich spolupatričnosť a zvyšovať ich domškolácke sebavedomie. Pridajte sa k nám! Kúpte si tašku alebo tričko a dajte svetu vedieť, že ste domškoláci! Alebo spoznajte podľa tašky či trička iných domškolákov napríklad na výletoch!

Ako na to?

Tovar predávame formou predobjednávky len počas bežiacej kampane. Práve beží kampaň 2023 s motívom „Machuľa DV”. Prehľad výrobkov a ceny nájdete v galérii. Veľkostné tabuľky pod galériou.

1. Pošlite nám svoju predobjednávku cez TENTO OBJEDNÁVACÍ FORMULÁR.
  2. Pošlite nám hneď aj peniaze na účet. Údaje na úhradu sú na konci objednávacieho formulára.
  3. Čakajte na balíček.

Kedy príde balíček?

Najprv kampaň uzavrieme 15. 6. 2023. Hromadnú objednávku v presnom počte zadáme do výroby. Všetky balíčky rozpošleme poštou naraz, keď príde tovar hotový z tlačiarne (cca o 2 týždne).

Dizajn

V minulých rokoch nám robili obrázky na potlač domškolácke mamy Eva Rozič (Strom) a Ema Klačková (DV hrdinovia). Tohto roku je autorom dizajnu jedenásťročný domškolák René. Jeho obrázok machule predstavuje „vesmír“ domškoláka, do ktorého sa vojde všetko, čo takého domškoláka alebo domškoláčku môže v živote postretnúť a zaujímať: šport, umenie, veda, dejiny sveta a človeka, svet a vesmír okolo nás… Samotná machuľa predstavuje tvorivosť a zároveň nedokonalosť, ktorej sa ale domškolák nebojí, lebo vie, že ho môže posúvať vpred. Machuľa evokuje farebnosť – môže kvapnúť zo štetca hocikedy, s hocijakou farbou, a preto táto kolekcia hýri farbami.

Galéria DETI

Galéria ŽENY