Akadémia domáceho vzdelávania

Prehliadka činnosti domácich školákov, ktorú OZ DVS organizuje každoročne v jarných mesiacoch pre širokú domškolácku verejnosť. Hlavnou myšlienkou Akadémie je dať priestor deťom, aby ukázali, čo sa naučili a že čas, ktorý téme venovali, nebol zbytočný, ale môže byť inšpiráciou pre ďalších. Domškoláci tak môžu prezentovať svoje práce, diela, projekty, záujmovú činnosť… Jednoducho čokoľvek, s čím sa chcú podeliť a pochváliť. Zároveň je to priestor na stretnutie domškoláckych rodín.

Kedy a kde bude Akadémia domáceho vzdelávania 2023?
17. apríla 2023 od 9:00 v Rodinkove v Belušských Slatinách (ukázať na mape).

Predbežný program
🚘 Príchody: 8:30 – 9:00 
🎉 Začiatok: 9:00 (program bude vytvorený z prihlásených vystúpení, najmladšie deti budú zaradené na začiatok programu)
👏 Koniec: otvorený (cca 16:00) 

REGISTRÁCIA TU

Obed 🍵🍽🥤
Možnosť objednať vopred cez registračný formulár vyššie. Platí aj pre tých, ktorí nebudú vystupovať a prídu sa „len“ inšpirovať a povzbudiť 😃

Vybavenie 🎤🔊🎥🎹 
Na mieste bude k dispozícii dataprojektor a ozvučenie. 

Ako bolo na Akadémii domáceho vzdelávania 2022 (prečítať si článok).

Aktualizácia: 20. 3. 2023