Akadémia domáceho vzdelávania

Prehliadka činnosti domácich školákov, ktorú OZ DVS organizuje každoročne v jarných mesiacoch pre širokú domškolácku verejnosť. Hlavnou myšlienkou Akadémie je dať priestor deťom, aby ukázali, čo sa naučili a že čas, ktorý téme venovali, nebol zbytočný, ale môže byť inšpiráciou pre ďalších. Domškoláci tak môžu prezentovať svoje práce, diela, projekty, záujmovú činnosť… Jednoducho čokoľvek, s čím sa chcú podeliť a pochváliť. Zároveň je to priestor na stretnutie domškoláckych rodín.

Akadémia domáceho vzdelávania 2024

📍Kde: Rodinkovo v Belušských Slatinách (ukázať na mape)

📆 Kedy: 15. 4. 2024 

🚘 Príchody: 8:30 – 9:00 

🎉 Začiatok: 9:00 

👏 Koniec: otvorený (cca 16:00) 

🖋 Registrácia: registračný formulár TU. Registrácia je otvorená do 8️⃣4️⃣2️⃣0️⃣2️⃣4️⃣ (bez stravy do 12. 4. 2024)

🎤🔊🎥🎹  Vybavenie: Na mieste bude k dispozícii klavír, dataprojektor a ozvučenie. 

🍵🍽🥤 Obed: Možnosť objednať cez registračný formulár (odkaz vyššie). Objednávky obedov prijímame do 8. 4. 2024 

📧 Kontakt: publicrelations@domacaskola.sk

Aktualizácia: 26. 2. 2024