No back to school

Víkendové stretnutie No back to school (NBTS) – začiatok školského roka po domškolácky, je určené pre všetkých domškolákov na Slovensku. OZ DVS túto akciu organizuje od roku 2013 pravidelne na jeseň.

Pre deti sú pripravené stanovištia s rôznymi aktivitami, dospelí majú priestor na diskusie a rozhovory o domácom vzdelávaní s rodinami z celého Slovenska.

No back to school 2023

🗓 KEDY
2️⃣3️⃣. 9️⃣. 2️⃣0️⃣2️⃣3️⃣ (9h) – 2️⃣4️⃣. 9️⃣. 2️⃣0️⃣2️⃣3️⃣ (obed)
Kto príde z ďaleka, môže sa ubytovať už v piatok 22. 9. 2023.
Kto chce, môže prísť len na jeden deň, sobotu 23. 9. 2023.

🚗 KDE
Rekreačné stredisko Lomnistá
Pozrieť na mape.

💶 CENA UBYTOVANIA A STRAVY
🛏🍽 👨👱‍♀️ Dospelý: 27 Eur/noc (ubytovanie s plnou penziou v hotelovej časti v izbách)
🛏🍽 👦🏻👧 Dieťa: 24 Eur/noc (ubytovanie s plnou penziou v hotelovej časti v izbách)

🏘 K dispozícii sú aj chatky:
🛏🍽 👨👱‍♀️Dospelý: 23 Eur/noc (ubytovanie v chatke s plnou penziou)
🛏🍽 👦🏻👧Dieťa: 20 Eur/noc (ubytovanie v chatke s plnou penziou)

Ubytovanie je možné si zarezervovať aj bez stravy. Diétne obmedzenia uvediete vo formulári pri rezervácii ubytovania a stravy.

🆘 Na tvorivé aktivity sa zídu prázdne rolky z toaletného papiera. Prosíme tých, ktorí sa chystajú na NBTS, aby priviezli toľko roliek, koľko dokážu nazbierať a priviezť. 🧻

Vyhlasujeme domškolácku výtvranú prehliadku. Či si dieťa alebo dospelý, výtvarne spracuj svoj domškolácky deň a dielo privez na No back to school 2023! Povolené sú všetky 2D výtvarné techniky (3D modely nie je možné vystaviť). Na jedného vylosovaného účastníka prehliadky čaká prekvapenie.

Minulé ročníky No back to school

No back to school 2022

No back to school 2021