Nová kmeňová škola ponúka voľné miesta pre domškolákov

Občianske združenie Domáce vzdelávanie na Slovensku oslovujú školy, ktoré chcú podporiť rodiny vzdelávajúce svoje deti individuálnym spôsobom, teda najčastejšie doma. Žiadajú nás o rady, pomoc aj o zaradenie do zoznamu škôl naklonených domácemu vzdelávaniu, ktorý je uverejnený na našom webe (tu).

Budova ZŠ s MŠ Chocholná – Velčice 313

V uplynulých dňoch sa na nás obrátila pani riaditeľka Základnej školy s materskou školou v Chocholnej – Velčiciach. Na škole ponúka 20 voľných miest pre deti vzdelávané doma. Prihlásiť sa môžete do 15. septembra 2020.

Základná škola s materskou školou Chocholná – Velčice 313 je škola pre 1. – 4. ročník ZŠ. Obec sa nachádza 10 km juho-západne od Trenčína pri diaľnici D1. Škola je naklonená rodinám, ktoré chcú svoje deti vzdelávať doma a ponúka im:

  • kvalifikovaný a priateľský prístup,
  • milé pani učiteľky,
  • garanta, ktorý je potrebný na schválenie individuálneho vzdelávania,
  • učebnice,
  • maximálny administratívny servis pri vybavovaní žiadosti o individuálne vzdelávanie s kompletnou dokumentáciou pripravenou na vyplnenie.

Ak ak hľadáte kmeňovú školu, ktorá by vášho domškoláka prijala, kontaktujte pani riaditeľku PaedDr. Alenu Leu Ilenčíkovú emailom alebo telefonicky. Kontaktné údaje nájdete nižšie.

email: zschocholnavelcice@gmail.com
telefón: 0918985411
web: https://zschocholna.edupage.org/?

Please follow and like us:
error20
fb-share-icon0
Tweet 20
fb-share-icon20