Valné zhromaždenie 2014 v Rodinkove

OZ „Domáce vzdelávanie na Slovensku“ – DVS pozýva členov na valné zhromaždenie, ktoré sa uskutoční v sobotu dňa 6. septembra 2014 v Rodinkove v obci Beluša-Belušské Slatiny o 9:00 hodine dopoludnia. Predmetom valného zhromaždenia bude podanie výročnej správy a správy o hospodárení, úprava stanov, rozpočet OZ DVS, prípadne aj zmeny výkonných orgánov. Ďalej sa bude valné zhromaždenie zaoberať plánom činnosti na nasledujúci rok.

Valné zhromaždenie (pre deti sa pokúšame zabezpečiť animátorov) skončí obedom. Popoludnie bude pokračovať aktivitami pre deti, večer neformálnym stretnutím členov. Priestory na prenocovanie zabezpečí Rodinkovo. V nedeľu bude pre záujemcov sv. omša, turistika a obedom stretnutie skončí.

Ak sa chcete zúčastniť valného zhromaždenia, zaregistrujte sa prosím u Lucie Rosákovej na adrese lucia.kuzminova@gmail.com alebo tel.č. 0904/558536 aj v prípade keď sa chcete zúčastniť iba oficiálnej časti, aj v prípade ak chcete prenocovať, pretože v oboch prípadoch bude potrebné uhradiť zodpovedajúce náklady na stravovanie a ubytovanie.

Cena za ubytovanie a stravu – v prípade stanovania a využívania len soc. zariadenia je cena 2,50€/osobu.

Podstatné je nahlásiť sa a zaplatiť – aby sme neprišli o termín v Rodinkove.

Spôsob platby pošleme e-mailom iba prihláseným. Kto chce ísť a má nejakú vážnu prekážku typu deti – peniažky – strava – stan a pod., prosím, ozvite sa, možno nájdeme riešenie.

Potrebné info do prihlasujúceho mailu: Mená a priezviská, č. OP, bydlisko, e-mail a telefón, počet lôžok rodina, počet dospelých a počet detských porcií, príp. diéty.

Tešíme sa na Vás!

Organizačný tím “No back to school 2014

Please follow and like us:
error20
fb-share-icon0
Tweet 20
fb-share-icon20